It is gucci replica more environmentally friendly with handbags replica, Nappa leather, replica handbags imported horse oil leather and so on. The fabric is replcia watches uk in quality and easy rolex replica care for, so that the owner does not have to rack his brains for how to maintain the bag.
Jeste? niezalogowany. Zaloguj si?
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si?

FAQs

 1. Jak działa SkładBezWad?
  Wszystkie produkty na naszej stronie zostały podzielone na kategorie i podkategorie. Za pomocą trzech kliknięć możesz dotrzeć do interesującego Cię rankingu produktów. Następnie z dwóch rodzajów rankingów: ocenianych przez redakcję lub użytkowników możesz wybrać interesujący Cię produkt, sprawdzić jego skład, opis producenta, ocenić go i dodać do listy ulubionych produktów.
 2. Jak mogę dodać mój produkt?
  Po prawej stronie znajduje się przycisk „+” z opisem „Zaproponuj nowy produkt” - wystarczy, że na niego klikniesz, a następnie uzupełnisz krótki formularz. Wypełniony formularz trafia do redakcji, która go ocenia i uzupełnia dane.
 3. Jak znaleźć na SkładBezWad interesujący mnie produkt?
  Produkty możesz wyszukać na dwa sposoby: za pomocą wyszukiwarki znajdującej się w prawym górnym rogu lub poprzez trzy kliknięcia, wybierając z kafelków interesującą kategorię, podkategorię, a następnie wybierając produkt.
 4. Czy muszę zakładać konto, aby korzystać z serwisu?
  Nie ma konieczności zakładania konta w celu wyszukiwania lub dodawania produktów. Mimo wszystko zachęcamy do szybkiej rejestracji na stronie, uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości.
 5. Co zyskam, zakładając konto w serwisie SkładBezWad?
  Każdy zarejestrowany użytkownik ma szansę stać się współtwórcą serwisu, oceniając produkty, które następnie trafiają na listy rankingowe. Po zalogowaniu zyskujemy możliwość dodawania produktów do ulubionych.
 6. Czym różni się ranking redakcji od rankingu użytkowników?
  Zarówno redakcja, jak i użytkownicy tworzą rankingi w oparciu o własne kryteria wyboru. Redakcja ocenia produkty, biorąc pod uwagę ich skład w odniesieniu do innych produktów z danej podkategorii. Kryteria rankingowe wymieniane są każdorazowo pod grupą 5 najlepszych produktów danej kategorii. Lista rankingowa użytkowników tworzona jest na podstawie ich ocen.
 7. Jakimi kryteriami kieruje się redakcja oceniając produkty?
  Nasza redakcja ocenia produkty pod kątem składu deklarowanego przez producenta. Maksymalnie produkt może zdobyć 5 gwiazdek, co oznacza, że ma naturalny skład, bez zbędnych dodatków, a w szczególności niechcianych konserwantów, słodzików, emulgatorów i substancji "polepszających" smak.
 8. Co oznaczają grafiki "Produkt Polski", "Wyprodukowano w Polsce" i "Wolne od GMO"?
  Nadając oznaczenia redakcja chciała podkreślić, że oprócz składu promuje również inne wartości, które nie mają wpływu na ocenę.
  "Wyprodukowano w Polsce" – oznacza, iż produkt został wyprodukowany na terenie Polski
  "Produkt Polski" – oznacza, iż większościowy kapitał producenta jest polski
  "Wolne od GMO" – oznacza, iż producent podał informacje, o tym, że przy wytworzeniu tego produktu nie używał żywności genetycznie modyfikowanej.
 9. Dlaczego w niektórych kategoriach produktów maksymalna ocena to 5 a w innych jest niższa?
  Jeżeli naszej Redakcji uda się znaleźć w danej kategorii w pełni naturalny produkt, czyli produkt o składzie bez wad, otrzymuje on ocenę 5. Niestety, są takie kategorie produktów, w szczególności wysoko przetworzonych, w których nawet najlepszy znaleziony produkt ma zbędne dodatki. Takie produkty mimo, że są najlepsze w swojej kategorii otrzymują ocenę niższą niż 5.
 10. Podoba mi się SkładBezWad, mam pomysł, jak mogę Wam pomóc?
  Zapraszamy serdecznie! Wprowadź nowe, zdrowe produkty na stronę lub skontaktuj się z nami i podziel się swoimi spostrzeżeniami. Lubimy takich ludzi jak Ty!
 11. Zauważyłem błąd w produkcie, jak mogę to zgłosić??
  Dokładamy wszelkich starań, aby opis produktu był prawidłowy. Zdarza się jednak, że produkty żywnościowe zmieniają skład bądź przy wprowadzaniu produktu nastąpił błąd. Nieprawidłowości można zgłosić np. za pomocą formularza, który znajdziesz na każdej karcie produktu w prawym górnym rogu z ikoną z symbolem (!) i opisem "Zgłoś błąd""